EVAC.COM.TR - HAKKINDA

 

Güçlü öz sermaye yapısı, kaliteli, güvenilir, dürüst hizmet anlayışı alanında uzman personelleri ile 24 yılı aşkın bir süredir hizmet veren bir firmadır. Piyasada arz talep araştırması yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan bu amaçla teknolojik yatırımlar yapan, satış öncesi ve sonrası uzman personel desteği sunan bir kuruluştur.
“Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile 1996 yılında kurulan Evaç Mobilya, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. Ürünleriyle, bugüne kadar yaklaşık 50 bin ailenin evine giren Evaç, birlikte çalıştığı tedarikçilerine, özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, İstanbul'un her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşturmaktadır. İstanbul’un her iki yakasına hizmet veren, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı, Esenyurt Kıraç, Esenyurt Kıraç Vestel Showroom, Avcılar Profilo Showroom ve Arnavutköy'de bulunan mağazaları ile hizmet vermektedir.
Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan Evaç her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.
Şiparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor.
Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 444 31 42 numaralı telefonu telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.