Sevkiyat ve Teslimat

Sevkiyat

Siparişleriniz incelenip onaylandıktan sonra, ürün/ürünler Kayalar Çarşı Lojistik veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine verilir.

Teslimat

Ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo Firması ile adresinize teslim edilecektir. Teslimat süresi, Siparişişlerinizin onaylanmasından  sonra İstanbul içi ortalama 3-7 iş günü, İstanbul dışına ortalama 7-14 iş günüdür. Ürünler stok durumuna göre zaman değişkenlik gösterebilir. Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Belirtilen günler dâhilinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri için müşteri hizmetlerine telefon yada e-mail yoluyla ulaşılması halinde, firma yetkilileri konu ile hemen ilgilenip, gerekli çözümü sağlayacaktır. Teslimat problemleri yaşanmaması için SEVKIYAT BILGILERINI TAM VE EKSIKSIZ DOLDURMANIZ, TESLIMAT YAPILACAK ADRESDE BULUNMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR…

Zarar görmüş paket durumunda

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride vardır. Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcıda kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda piranhatools.net yetkililerine bildirilmelidir. Yetkililer sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.